UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Aktulności Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Specjalnie na Mistrzostwach Polski Młodych w nadmiarach w systemu wolnym zapisali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody zrobiły się w szybkim Stargardzie a wkład w nim zabrało 244 najlepszych młodych zapaśników z wszystkiego świata.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan a dobrze 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Tak z nich zarejestrował się Aleksander Polguj, jaki w grupy do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w rezultacie pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle emocjonujący istniał również finał w wartości do 100 kilogramów, w którym kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Wkład w turnieju wzięli także Mateusz Rajkowski, jaki z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Jestem wyjątkowo odpowiedni z ostatnich panów ponieważ odwalili kawał dobrej roboty nie wyłącznie na zawodach lecz jednocześnie na treningach gdzie otwierało się litry potu . Mam możliwość że bieżące lata współpracy przyniosą jeszcze większe wyniki nie wyłącznie na arenach kraju ale także jeszcze na matach Europy lub te Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował już po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników obecnie w najszybszy weekend w Turnieju Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments