Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Aktulności artykuły Kołobrzeg z Kołobrzegu

W centralnych dniach grudnia zaraz po raz 5 świąteczne ciężarówki Coca-Cola pójdą w ogólnopolską trasę. Ten współczesny konwój św. Mikołaja, złożony z oryginalnych amerykańskich ciężarówek, zajdzie w niniejszym roku tylko 3 z naszych miast.

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

 

Tegoroczna trasa ciężarówki Coca-Cola zostanie ustalona wyłącznie właśnie poprzez jednych internautów. Na układ ubiegłorocznej edycji Coca-Cola daje możliwość wybrania wszystkich pomieszczeń, które odwiedzi świąteczna ciężarówka Coca-Cola! Wśród nich istnieje ponad Kołobrzeg. Wystarczy, iż w dniach do 1 grudnia oddać jak najwyższą suma ważnych głosów w dedykowanym poście na Facebooku marki wpisując #Kolobrzeg [zobacz]

Akcja odbywa się w dwóch etapach. W momencie Stanu I ( do 1 grudnia), uczestnicy akcji wybierają 10 miast, do których powinna przyjechać świąteczna ciężarówka Coca-Cola. Hashtag należy dać w artykule pod postem konkursowym. Poprawnie wpisany hashtag z wymienią miasta nie może mieć polskich znaków, znaków interpunkcyjnych ani spacji. W sukcesu dwuczłonowych nazw miast, miasto winno stanowić stworzone łącznie. Tutaj znajdziecie pełny regulamin akcji —> Regulamin akcji

Do Czasu II Akcji przechodzi 10 miast, które zdobyły najwięcej głosów uczestników. To zostanie opublikowany odrębny post, pod którym Uczestnicy mają szansę na nowo oddawać głosy na 10 miast wybranych w Kroku I. W 3 miastach, które otrzymają najwięcej głosów w Sezonie II Akcji, zostanie stworzony przyjazd świątecznej ciężarówki Coca-Cola. Druga część głosowania potrwa do 6 grudnia.

Podczas eventów Coca-Cola zaprasza do wspólnej zabawy partnerów i całe rodziny. Będzie silna m.in. wykonać zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającego bardzo realistyczny efekt przeżyć czy przygotować spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru. Dodatkowo, animatorzy będą robić gry, konkursy i gry z nagrodami.

 

Zobacz również spa Kołobrzeg

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments