Parkowanie w Kołobrzegu będzie droższe - przegłosowali

Parkowanie w Kołobrzegu będzie droższe – przegłosowali

Kołobrzeg Prasówki z Kołobrzegu

Większość radnych przegłosowała uchwałę o kolejnych strefach płatnego parkowania oraz uchwaliła nowy cennik za postój samochodów w tych polach. Przeciwni podwyżkom byli radni opozycji. – Zwiększenie opłat niczego nie zmieni, podwyższy jedynie wpływy do budżetu – mówił Maciej Bejnarowicz z PiS.

Parkowanie w Kołobrzegu będzie droższe – przegłosowali

 

Jak mówili radni opozycji, ich daniem, projekt uchwały uważał na planu jedynie pozyskanie dodatkowych preparatów do miejskiej kasy, nie wpłynie natomiast znacząco na ratacyjność miejsc parkingowych czy zmniejszenie ruchu samochodowego w dziedzinie uzdrowiskowej.

Tak, przede każdym, przyczyny podwyżek i poprawek w zdecydowaniu nowych stref parkingowych tłumaczyły natomiast władze miasta. Według urzędników, wjazd do powierzchnie Oraz trzyma się po nisku nie opłacać, natomiast tym jedynym zostanie ograniczony.

Kiedy się zmienią to opłaty za wypoczynek w mieszkaniach parkingowych? W dziedzinie uzdrowiskowej wzrośnie ona do 3,90 zł za pierwszą godzinę parkowania, w dziedzinie B – 2,50 zł.

Poprawią się również dotychczasowe strefy płatnego parkowania. Miasto zostanie rozłożone na przestrzeń A a B. Na mapce poniżej tekstu prezentujemy nowy podział.

Mieszkańcy są przecież płacić taniej niż zakłada nowa taryfa – dzięki Karcie Mieszkańca, która korzysta umożliwić im miesięczny abonament we pełnych strefach za 60 zł (normalnie 250 zł – dop.red.).

Projekt uchwały został wyłoniony z niewielu poprawkami; przede każdym wejdzie w mieszkanie z dniem 1 kwietnia nowego roku (poprawka Adama Hoka Nowy Kołobrzeg), ulica Arciszewskiego jest być płatna w poziomie od 1 czerwca do 31 sierpnia, nie cały rok (poprawka Kamila Barwinka Nowy Kołobrzeg), a mandat za brak ważnego biletu będzie mocna zapłacić w układzie 7 dni, nie jak realizował projekt 3 dni (poprawka Agnieszki Trafas Nowy Kołobrzeg).

 

Parkowanie w Kołobrzegu będzie droższe - przegłosowali

Parkowanie w Kołobrzegu będzie droższe - przegłosowali
Parkowanie w Kołobrzegu będzie droższe – przegłosowali
0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments