Czy usuwanie włosów łonowych dotyczy również facetów?

Depilacja Międzychód

Prasóweczki

Czasy, w których prawdziwy facet tykał brzytwą tylko brody, sprzedają się przeszłością. Samiec alfa, który daje przyjemny zapach kozła, ma wysokie owłosienie pod pachami i w miejscach intymnych, stał się lekko passé. Jeżeli współcześni klienci są kwestii połączone z goleniem się i depilacją, wówczas nie zastanawiają się nad tym, czy usuwać włosy, tylko kiedy wtedy uczynić. A propozycja jest odpowiedzialna, co potwierdzi każdy, kto zaciął się przy goleniu moszny.

 

Depilacja Rydzyna

 

Przyczyn zmiany w przystąpieniu do męskiego owłosienia intymnego można znajdować w rewolucji, jaka wzięła się w polskiej głów w tych dekadach. Kultura popularna wylansowała model faceta zadbanego, który nie stroni od kremów, maseczek, farb do włosów oraz sporo nowych kosmetyków tradycyjnie wiązanych z starymi.

Czy golenie okolic intymnych to oznaka zniewieścienia?

Jeszcze całkiem niedawno golenie włosów na klatce piersiowej oraz na nogach było zajęte jedynie dla wyczynowych pływaków i kulturystów. Bo, wiadomo, opływowy kształt, brak oporu na skórze pozwalał poprawiać wyniki, a szczecina na plecach czy klacie przeszkadzała w prężeniu muskułów na sposobu. Natomiast depilacja włosów łonowych u “zwykłych” typów była materiałem tabu. Takie zachowania brano nie tylko za przejaw zniewieścienia i stosowano ze skłonnościami homoseksualnymi. Prawdziwy samiec alfa uważał, że skoro natura dała go dużym uwłosieniem, to potrzeba je z dumą nosić. W finale to następstwo intensywnego wydzielania testosteronu, który skutecznie odróżnia mężczyznę z kobiety. Choć to już przeszłość.

zobacz również ABC Apteka

Doradca mężczyzny ze sklepu z erotycznymi zabawkami Afrodyta przekonuje, że ten facet, który nie depiluje włosów łonowych jest po prostu nieestetyczny: Trudno sobie wyobrazić przystojnego chłopaka czy mężczyznę paradującego na basenie czyli na plaży w niskich i małych kąpielówkach, z których wypadają włosy łonowe. Depilacja jest rzeczą indywidualnych upodobań, a też dobrego stopnia sztuki i uczucia estetyki. Gdy przygotowujemy się publicznie, powinniśmy zadbać o swój wizerunek. Widać nie każdy klient pragnie zawierać starannie wypielęgnowaną fryzurę łonową, ale regularne usuwanie nadmiaru uwłosienia to w wartości standard. Szczególnie w wypadku mężczyzn aktywnych seksualnie i finansowe. Nikt nie poddaje w kwestia potrzeby usuwania włosków w nosie – równie oczywista winna stanowić troska o estetykę okolic intymnych.

Czystość i odpowiedniejszy seks

Golenie włosów łonowych tradycyjnie odradzali kobietom ginekolodzy. O ile w wypadku pań że toż posiadać znaczenie, to usuwanie włosów łonowych u mężczyzny robi się nie być żadnego pomysłu na fizjologię okolic intymnych. Może poza takim, wydepilowane okolice intymne łatwiej nasuwają się zabiegom higienicznym.

Nawet współczesny drwal to typ z daleką, ale dobrze przystrzyżoną brodą, a że oraz z wydepilowanymi genitaliami i okolicami odbytu. Taka depilacja, znana pod nazwą boyzilian, jest jeszcze większa. Szczególnie wśród mężczyzn najbardziej aktywnych, uprawiających sporty lub zmagających się z hiperhydrozą (nadmierna potliwość). W wysokich włosach łatwiej łączy się pot, łój i złuszczony naskórek, czego następstwem jest niezbyt przyjemny zapach. Depilacja wpływa dodatnio na poprawę naturalnego aromatu ciała, chociażby w terminie szybkiego i długiego wysiłku fizycznego.

Depilacja genitaliów i okolic odbytu jest również duże znaczenie dla poprawy jakości seksu. Należy przecież mieć, iż nie jest obecne dosyć podstawowa zasada. Teoretycznie dobre i zadbane genitalia winnym stanowić następującą atrakcją do wykonania seksu oralnego. Ukazuje się jednak, że pewne panie, ale te ludzie cenią sobie “naturę”. Dlatego, jak większość kwestii powiązanych z seksem, również kwestię owłosienia intymnego należy skonsultować z kolegą czy partnerką, anim podejmiemy jakieś silne działania.

Jak usuwać włosy z miejsc intymnych?

Że zdecydujemy się na rozwiązanie włosów łonowych, to stare do dyspozycji kilka możliwości. Najpopularniejszą i najbezpieczniejszą jest skrócenie włosów nożyczkami, apotem staranne wygolenie golarką elektryczną. To rozwiązanie wykorzystywane jest adeptom intymnej depilacji. Mienie z dedykowanej golarki jest w pełni wygodne i przynosi dobre efekty. Równie dostępne jest wykorzystanie kosmetyku do depilacji. Z obecnego typu kosmetykami trzeba postępować ostrożnie, gdyż w wypadku bardzo podatnej skóry mogą robić podrażnienia. Przeważnie są jednak kremy do depilacji są doskonale tolerowane i ułatwiają skuteczne i kompletnie bezbolesne pozbycie się owłosienia w miejscach intymnych. Tą z zwykłych form, jakie z przeznaczeniem możemy skorzystać bez powtarzania się do gabinetu kosmetycznego, jest zachowanie ręcznej golarki. Przy odrobinie wprawy pozwala ona wygolić skórę bardzo prosto i uniknąć zacięć.

Jak jesteśmy dość odrastających włosów łonowych oraz ich drapania oraz konieczności codziennego golenia, możemy sięgnąć po bardziej radykalne metody. Tańszą, choć niewątpliwie wielką jest depilacja woskiem. W wypadku depilacji okolic intymnych woskiem lub pastą cukrową dyskomfort jest tak duży. Mówiąc wprost: ból jest ostry, ale szybki i zwalnia z golenia na 2-3 tygodnie. Druga opcja, to zachowanie depilatora – skuteczność jest cała, i nawet trochę dłuższa.

Jeśli zależy nam na stałym efekcie depilacji, najciekawszy będzie laser. Możemy trwale pozbyć się prawie każdych włosów na niektórym obszarze skóry, depilacja jest bezbolesna. Niestety, nie jest obecne technika tania. Poza tym, gdybyśmy zmienili zdanie co do uwłosienia łonowego, nie cofniemy efektu depilacji.

zobacz również Czy usuwanie włosów łonowych dotyczy również facetów?

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments